SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Białko VS Kreatyna (Knockout Xpand TCM...)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2270
sory pisalem z pamieci:P poprawka: w tym białku.
pzd

Train4Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13145
Do Restamaran'a
To jak to jest? czytałam tutaj na forum że białko łączy się z kreatyną zeby lepiej masa szła więc raczej mona coś tam daje,a tak na marginesie to nie jest gainer tylko białeczko tzw.(białko+mono)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2270
ok i takie polaczenie byloby dobre ale gdybys wzial osobno mono i po 30minutach dopiero porcje bialka. bialko rozklada cały monohydrat na kreatynine. nie wiem czemu takie bezsensowne polaczenie zrobili. chyba ze to buforowany monohydrat w co watpie. pozdro

Train4Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13145
Przecież jak połączymy mono z mlekiem to zamienia się w kreatyninę, a jeśli połączymy Whey Protein 82(mono+białko) z wodą nie z mlekiem to czy tez mono zamieni się w kreatyninę ?
a tak na marginesie to patrzyłem skład tego Whey'a 82 i jest w nim zwykłe mono ,nie buforowane więc tak jak mówiłeś
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
Yhm, wszyscy macie rację, a teraz proszę szanowne grono, aby udało się do tego działu:https://www.sfd.pl/Dla_zupełnie_zielonych_-f114.html
bo zal dupę ściska, że takie tematy są w tym, kiedyś bardzo merytorycznym dziale.

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2270
przeciez bialko zobojetnia kreatyne... mleko ma bialko a whey 82 tymbardziej:P pzd

Train4Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1586 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24560
o kurva...

Moze jeszcze hamuje wydzielanie endogennego testosteronu?

RECEDITE,PLEBES!GERO REM IMPERIALEM!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10578
Kreta jest tak krótko w żołądku, że białko nie ma żadnego wpływu na nią. Nie musisz robić żadnej przerwy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2270
to na chu*j w ogole tyle ludzi na tym forum pisze zeby robic ta przerwe miedzy mono a bialkiem?

Train4Life

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 502 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10578
" na chu*j"
Sie babe sadza

Mit jak wiele innych po to tu jesteśmy, żeby je obalać
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie na to??

Następny temat

Jakie Suple na mase

electro
Polecane artykuły