Mam troche pieniędzy na odżywki, więc szukam najlepszego połączania. Narazie mam białko, kupuje sobie węglowodany, szukam odpowiedzniej diety. Ale jeśli chodzi o najważniejsze to właśnie sie zastanawiam nad połączeniem Xpandu z tribusteronem OLIMPU. Sądze że może to dać dość zadowalający efekt. Co o ty myślicie??

Zapraszam---> jakwygraconline.pl
Krzysztof Piekarz
heh I tak wezme, więc jeśli chcesz pomóc, jeżeli sie na tym znasz to mozesz mnie uswiadomic czy Xp+tribusteron, to dobre połączenie!