Szacuny
2
Napisanych postów
191
Wiek
37 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
2770
też się zastanawiam nad kupieniem jej, wyglada na solidną, regulacja siedziska, tylko te skosy troche lipa, ale może nie jest tak źle, na obrazku tego dokładnie nie widać... Kiedy masz zamiar kupic? :D może kupisz pierwszy to zdasz sprawozdanie :)
Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy
Szacuny
2
Napisanych postów
551
Wiek
42 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
9181
zadałem pytanie sprzedajacemu i mozna odczepic czesc z oparciem i siedziskiem od stojakow oraz zdemontowac modlitewnik. no t oda sie robic przysiady :P a kupie ja nie tak szybko bo na razie nie mam kasy :(
Szacuny
2
Napisanych postów
368
Wiek
40 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
6388
Więc tak. Oparcie i siedzisko możesz zdemontować, ale stojaków nie możesz przesunąć, więc do skosu i przysiadów nie jest to bardzo wygodne. Da się ćwiczyć ale nie jest wygodne. Jest jeszcze alternatywa z odpinanymi stojakami http://www.allegro.pl/show_item.php?item=187986522 ale cena wyższa. Ogólnie mam tą ławkę do której ci podałem wcześniej link oraz http://www.allegro.pl/show_item.php?item=181053062 i powiem ci że ta druga jest lepsza, wygodniejsza. Nie trzeba bawić się z bolcami;p Wytrzymałość prawdopodobnie ta sama, jednak druga ławka stabilniejsza takie moje odczucie. Rób jak chcesz, ja bym ci polecał Model - MS-009 + MS-006 ;p