Witam
Pisze w imieniu mojego kolegi. Sprawa wygląda tak że przeznaczył sobie 450zł
na odżywki i nie wiem jakie najlepiej kupic. Chodzi mu o to żeby szybko zdobyć dużo masy. Mówiąc szybko nie mam namyśli np. 2 tygodni tylko troche dłuższy okres czasu.
No i moje pytanie jakie odżywki byście mu poradzili??
Pisze w imieniu mojego kolegi. Sprawa wygląda tak że przeznaczył sobie 450zł
na odżywki i nie wiem jakie najlepiej kupic. Chodzi mu o to żeby szybko zdobyć dużo masy. Mówiąc szybko nie mam namyśli np. 2 tygodni tylko troche dłuższy okres czasu.
No i moje pytanie jakie odżywki byście mu poradzili??
Moja siłownia: http://www.sfd.pl/Moja_siłownia:_jojo-t336595.html
Krzysztof Piekarz

