Mam pytanie odnośnie połączenia jak w temacie ( kofy z aakg ) Czy to sie nie bedzie gryzlo ? jak wypije mocna kawe i potem walne 6 tabsow "Nitric Oxide" przykladowo. Bo mi tu bardziej chodzi ogolnie o A-AKG. Chodz wydaje mi sie ze nie powinno bo chyba sa stecki z kofeina i aakg ale chcialem sie upewnic.
Dzieki z gory na odpowiedz...
Dzieki z gory na odpowiedz...
Krzysztof Piekarz

