Szacuny
2
Napisanych postów
96
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
419
Witam mam pytanie odnosnie chyba "KREATYNY" BSN CellMass- 625g czy Ona na serio daje za***iste przyrosty i sile ? :) bral ktos juz to i moze mi napisac czy DZIALA i warte to jest swojej ceny 170 zl :( ?? bo cena zabija
Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]
Szacuny
2
Napisanych postów
96
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
419
witam dzisiaj czytalem o roznych odzywkach i moja uwage zwrocila Nutrabolics NOZ - 950g czy ta odzywka daje dobre efekty tak jak reklamuja ja ze maxymalna pompa power na maxa itp itd :p jezeli ktos bral albo wie co i jak to niech mi napisze czy dobra jest ...... pzdr
Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]
Szacuny
2
Napisanych postów
96
Wiek
38 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
419
No trenuje 4 dni w tyg. a moim celem jest zbudowac w miare przyzwoitą bezluszczowa mase miesniowa...... nie chce odzywek masowych jak narazie... bo musze spalic to co mam...... a troszke tego jest >brzuszek< mam 173 cm i 72 kg wagi chcialbym podnosic wage ciala ale nie przez nabieranie tluszczu tylko poprzez nabieranie masy miesniowej bezluszczowej................................. :)
Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]