SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BSN CellMass czy to Dzała ??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
Witam mam pytanie odnosnie chyba "KREATYNY" BSN CellMass - 625g czy Ona na serio daje za***iste przyrosty i sile ? :) bral ktos juz to i moze mi napisac czy DZIALA i warte to jest swojej ceny 170 zl :( ?? bo cena zabija

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
https://www.sfd.pl/BSN_Cell_Mass-t318070.html

rozumiem ze trening i dieta już jest

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Opinie na temat tej estryfikowanej kreatyny nie są pochwalające.

Zmieniony przez - Mazuro13 w dniu 2007-04-04 00:49:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
j/w podaj nam swój staż na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419


Mazuro a dlaczego sa nie pochwalajace hmm ??

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ponieważ nie przynosi rewelacyjnych efektów i nie jest jakąś meganowością na miarę nitrobolonu itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nitro taka nowoscia tez nie jest. za ta kase wolalbym co innego kupic zdecydowanie

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419
a co niby Ever bys wolal bys kupic ??

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419


witam dzisiaj czytalem o roznych odzywkach i moja uwage zwrocila Nutrabolics NOZ - 950g czy ta odzywka daje dobre efekty tak jak reklamuja ja ze maxymalna pompa power na maxa itp itd :p jezeli ktos bral albo wie co i jak to niech mi napisze czy dobra jest ...... pzdr

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
everr - Lepsze niż BSN CellMass

Boleń - Napisz coś o sobie. Jaki ma być cel treningu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419


No trenuje 4 dni w tyg. a moim celem jest zbudowac w miare przyzwoitą bezluszczowa mase miesniowa...... nie chce odzywek masowych jak narazie... bo musze spalic to co mam...... a troszke tego jest >brzuszek< mam 173 cm i 72 kg wagi chcialbym podnosic wage ciala ale nie przez nabieranie tluszczu tylko poprzez nabieranie masy miesniowej bezluszczowej................................. :)

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening poczatkujacego

Następny temat

ujemny bilan energetyczny

WHEY premium