zamias ćwiczeniat 8 możesz dać wiosłowanie w opadzie tułowia nachwytem na ser barków a co do tego ćwiczenia krążkiem ( ćwiczenie 4) to go pozostaw. Powtórzeń masz wykonywać 12-15 w miarę szybkim tępię, przy tym oczywiście ma być zachowana poprawna technika. Przez pierwszy tydzień zrób jeden obwód przez drugi dwa a potem po 4 obwody. Jak już będziesz robił po 4 obwody dziennie to pierwszy obwód możesz traktować jako rozgrzewkowy. Ten trening wykonuje się 3 razy w tygodniu co drugi dzień. A i kolejność nie jest przypadkowa. To wszystko masz dokładnie wytłumaczone tu
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html
Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-03-22 22:50:35
https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html
Zmieniony przez - pyzaaaa w dniu 2007-03-22 22:50:35