SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

antybiotyki a trening!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 960
czesc!!dopadlo mnie zapalenie gardla i kaszel od poniedzialku biore antybiotyk [nazwa to amoksiklav]gardlo juz nie boli temperatura ciala juz sie unormowala w granicach 36,4-36,6 antybiotyki mam brac do wtorku do 20 marca.Pytanie takie czy przestac cwiczyc czy dalejk kontynuowac treningi??nie jestem zbytnio oslabiony dzis przypada mi trening barkow i trica jutro plecy weekend wolny a wpon klatka i bicek a we wtorek nogi czy odpuscic te treningi az do wtorku i poczekac az sie skonczy kuracja antybiotykami i zaczac dopiero treningi za tydzien?czy cwiczcyc??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7295
Nie cwicz narazie, zaczekaj chwile... bierz te antybiotyki ile tam masz je jeszcze brac i dopiero zacznij trenowac, albo odstaw jesli poczujesz ze jus zjestes naprawde w 100% sil i trenuj, jednak proponuje 1 opcje...

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
1) Barany lekarze faszerują ludzi antybiotykami przy każdej możliwej okazji, a nie powinni tego robić.

2) Antybiotyk strasznie osłabia, więc poczekaj aż będziesz całkiem zdrowy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7295
Barany lekarze faszerują ludzi antybiotykami przy każdej możliwej okazji

Lekaz niby wie co robi, ale zeczywiscie jest w tym troche prawdy, zauwazylem ze na antybiotyku jestem poprostu dluzej chory A jak odstawie po krutszym okresie brania, to szybciej wracaja mi zdrowie i sily

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 56 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16915
Niestety mało który lekarz wie co robi. Czytałem ostatnio artykuł, z którego wynikało, że lekarze w Polsce walą 3 razy tyle antybiotyków niż gdziekolwiek indziej. Pewnie dostają kasę za przepisywanie tego syfu.

Moje zdanie jest takie, że antybiotyk zabija chorobę wraz z pacjentem. Pacjent przeżywa bo jest silniejszy

Jak dostaję receptę na antybiotyk - to od razu do kosza.

Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2007-03-15 16:09:11

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 641 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7295
Duzo wiesz pewnie masz racje

Pomogłem Ci, daj mi soga... Nie pomogłem ci, też mi daj...

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie czy GUT pomuzcie rosnac ^^

Następny temat

Pompowanie bicepsa i tricepsa

electro
Polecane artykuły