Mam takie pytanko. Standard jade na masówie. Mam teraz cykl na cp+ka. I chce w DNT rano PRZED śniadaniem na czczo biegać w celu spalnienia fatu(ehh zalało mnie torche
CZy taka kombinacja będzie pasowała(chodzi mi o wyeliminowanie zagrożenia "zmalenia obwodów" głównie w bic)
DNT rano na czczo 1caps Thyrothermu po 15 minu ach bieg 20 min, po bieganiu 1 porcja cp i po 30 min śniadanie. Co wy na to??
CZy taka kombinacja będzie pasowała(chodzi mi o wyeliminowanie zagrożenia "zmalenia obwodów" głównie w bic)
DNT rano na czczo 1caps Thyrothermu po 15 minu ach bieg 20 min, po bieganiu 1 porcja cp i po 30 min śniadanie. Co wy na to??
---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---
Krzysztof Piekarz
