SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To tak sie przedstawia...:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
Mam takie pytanko. Standard jade na masówie. Mam teraz cykl na cp+ka. I chce w DNT rano PRZED śniadaniem na czczo biegać w celu spalnienia fatu(ehh zalało mnie torche
CZy taka kombinacja będzie pasowała(chodzi mi o wyeliminowanie zagrożenia "zmalenia obwodów" głównie w bic)
DNT rano na czczo 1caps Thyrothermu po 15 minu ach bieg 20 min, po bieganiu 1 porcja cp i po 30 min śniadanie. Co wy na to??

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24658
może byc

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9256
kolejny napalony na biceps a 2/3 ręki to triceps

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
LLLLOOOOOOOOLLLLLLLL musiałem się dużo namęczyć na bic ponieważ rósł mi najwolniej:D

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
ja bym wziąl cp i thyro razem po obudzeniu, za 15 minut bieg, potem prysznic i sniadanko. jak bedize za mało kalorii to obwody zmaleją, jak za dużo - wzrosną. proste
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
a jak kalorie beda na "zero" ?

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 517 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10269
A można tak że thyro i cp razem?????????????????????????

---"kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"---

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
a czemu nie? jasne że można. można nawet wodą swięconą popić i tyłem na świni wjechać do koscioła.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16713
faf na cyklu jakims jestes czy co?
teksty coraz to lepsze

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9256
kolega dietabolon bierze

Są starsi , nie ma lepszych !

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
dokładnie się rozkręca albo wiosna takiej poetyce sprzyja

można razem brać.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co w koncu jest najlepsze!!!???

Następny temat

Syplemantacja - nowicjusz

Shoty
Polecane artykuły