SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Syplemantacja - nowicjusz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 855

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11
Mam kilka pytań. Aktualnie zaczynam trening na siłowni lecz jednocześnie jestem w trakcie a6w.. zastanawiam sie, jakiego wspomagacza mi potrzeba. Moim celem jest dążenie do maksymalizacji przyrostu mięśni przy jednoczesnym zrzuceniu kilku kg z brzucha.
BTW: pytanko: jaka jest różnica między gainerem a odzywka bialkowa (chodzi jedynie o procentowy udzial bialka?? Czy jest jeszcze jakis inny powod dlaczego - przynajmniej w sklepach internetowych - te dwie pozycje sa rozrozniane.)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli zaczynasz sporty siłowe to jakiekolwiek suplementy sa ci zbedne. Stworz diete dopracuj dobry trening i to wystarczy.... na suple przyjdzie pora.

Gainer jest to odzywka weglowodanowo-białkowa. Stosunki weglowodanow do białka sa rozne 1:1,3:1 itp

Odzywka białkowa to odzywka białkowa. Samo przez sie mowi co to jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2890
Nie potrzebujesz żadnych odzywek. Tak jak kolega napisał wyżej ułóz diete i ćwicz a odżwyki zacznij brać jak przeczytasz całe forum :) tylko nie czytaj za szybko

Teraz spojrzałem na twój profil. Tak jak sie domyślałem nie zadałeś sobie trudu żeby poszukać czym jest gainer i białko. 0 przeczytanych a zapewniam cie że znajdziesz tu wszystko co chcesz wiedzieć i nie bedziesz musiał zadawać głupich, zbędnych pytań

Zmieniony przez - Conquerorr w dniu 2007-03-13 23:13:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
ułorz diete i jak beda jakies braki to uzupełnij gainerem lub jakims białkiem (np: wpc). na suple przyjdzie czas.

W życiu pewna jest tylko śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

To tak sie przedstawia...:)

Następny temat

Dylemat jak .... <szok> !!!

WHEY premium