SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy tak sie da??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
czy laczyc amino 4500 z bcaa system czy jakis z tych sampli z kreatyna czy moze oba??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
moze olejmy ta mase..jezeli bede cwiczyl tomiesnie beda rosnac i bede ciezszy czyli przytuje..a jesli nie to z wiekiem napewno pare kilogramow mi dojdzie..mam 180cm 65 kilo..na silce mam do dyspozucji laweczke ze skosem niedlugo montuje wyciag..mam jeszcze gryf ktorym jade na lape i bary..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mozesz oba
czy cos da?
...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
możesz..
ale w jakim celu?
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
gram w rugby 7 i musze(chce)przybrac na wadze ale nie tracic szybkosci..slyszalem ze do tego stosuje sie aminokwasy i kreatyne..chodze na silownie 3 miesiace z malymi przerwami..musze wzmocnic cale cialo bo szybkosc nie zalezy tylko od objetosci uda i lydki..gora tez jest wazna..wiec wymyslilem aminokwasy z kreatyna chyba ze macie jakies lepsze pomysly bo tak szczerze to troche zielony w to jestem;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
na rugby ciezko przybrac masy...wysilek interwalowy i to bardz ostry...lepiej (zakladajac ze masz diete) uzupelniaj kalorie carbo lub gainerem...ja tez kiedys gralem z kolesiami w srodku mlyna w 1 lini
zalezy tez jak czesto masz silke i rugby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
wogole mi by sie przydalo cos na stawy bo mi siadaja..energetyczne sobie jestem w stanie sam wybrac ale z reszta to jest klopot bo kupie sobie wydam kase a potem sie okaze ze to nie dla mnie i pieniadze w bloto;/bo teraz i przez zime chce sie przygotowac do sezonu..wydolnosc,sila,szybkosc,wytrzymalosc,energia,no i masa tez ale jakies 10-15 kilo..a dzieki sampla uzyskam lepszy efekt wiec prosze o pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
https://sklep.sfd.pl/opis.asp?produkt=1330  na stawy
zeby zwiekszyc mase ciala musisz miec dodatni bilans kaloryczny w Twoim wyapdku bardzo poniewaz rugby to duzy wysilek wiec dieta musi byc duzo na plus i do tego uzupelnij gainerem...inne suplementy narazie podaruj sobie i zacznij jakies brac jak potrenuszesz dluzej na silowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
ja gram na 10...czyli amonokwasy ,kreatyne itp mam sobie podarowac?mialem kiedys bialko z weglowodanami i przytylem 3 kilo po 1kg odzywki..rugby mam 2 razy w wt i czw..a wedlug mojego planu na silke chodze 5 razy w tyg i na kazdym cwicze inna grupe miesni...jechac na sucho??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
wow 5 razy silka?? i Ty chcesz rosnac?? kiedy robisz jakas regeneracje?? silke proponuje robic 3 razy w tygodniu rugby 2 i 2 dni na regeneracje
a jaki masz staz na silowni?? i jakie suple juz brales??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 459 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7964
bralem hard mass z treca..ale 5 dni na silke i w pon mam klate wt rugby sr nogi czw rugby pt lapa sob grzbiet niedz bary kazdego dnia bruch jade szosta weidera..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7578
Wydaje mi sie, że w tkai sposob ciezko ci bedzie przytyc. 6 weidera tez nie robi dobrze na mase ( tak mi sie bynajmniej wydaje . Na towim miejscu cwiczyl bym na silce 3 razy w tygodniu a moze nawet 2 zalezy jak ciezkie masz treningi rugby. Ale to tlyko moje skromne zdanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tauryna do Cell Pumpa

Następny temat

ZESTAWIENIE

WHEY premium