Witam.
Mam codziennie dostęp do sztangi ok 60kg, 20kg i sztangielki 2x10kg no i ławka (około 30-50 min).
Mógłby ktoś napisać jak i kiedy na tym ćwiczyć? Bo jakkolwiek to nie ma chyba sensu a chciałbym "coś ze sobą zrobić".
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Mam codziennie dostęp do sztangi ok 60kg, 20kg i sztangielki 2x10kg no i ławka (około 30-50 min).
Mógłby ktoś napisać jak i kiedy na tym ćwiczyć? Bo jakkolwiek to nie ma chyba sensu a chciałbym "coś ze sobą zrobić".
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Krzysztof Piekarz
