SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pomocy Prosze Prosze o pomoc :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1287

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
Siemka koledzy wyskoczyły mi straszne plamy kture sie łuszcza blisko łuku brwiowego biore teraz białko california fitnes i aminokwasy prolab amino 2000 czy to wina tego czy biore czy co czy moze ktos miał takie plamy złuszczajace sie na czole i blisko łuku brwiowego prszoe o pomoc i czy moge brac te odzywki bo przy sotatnich tzn przy magnumie 4000 nic takiego nie miałem a to tez białko i tego miałem 5 kg czy to od czegos innego prosze o pomoc bo dopiero mam wizyte u dermatologo 10marca ;( Niestety takie koleki prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
może masz skaze białkową??

możesz brac je razem.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
niemam skazy białkowej chyba bo nawet niewiem :( a jak to sprawdzic wiem ze jak byłem mały to nie miałem skazy białkowej i piłem normalne mleko
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10852
może poprostu masz na coś uczulenie. pójdziesz do lekarza to sie wszytskiego dowiesz.

zdr.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
DZIEKI
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 0
ale prosze o onnych zdanie prosze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa...

Następny temat

Olimp Gain Bolic 6000 4kg + olimp creatine monohydrate mega caps 1250 ,300tabl

electro
Polecane artykuły