SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie wymuszona przerwa w trenigach czy może pomóc ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 261
Witam! Od 8 miesiecy bez przerwy cwicze, za pare dni koncze cykl na mono i myślałem ,żeby zrobić przerwe 2 tygodnie na regeneracje.Mam nadzieje, że jak wypije pare piw podaczs tej przerwy to nie wpłynie negatywnie (nie piłem od 8 miesiecy).Czy taka przerwa jest wskazana i jak długo powinna trwać ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
no tak jak juz napisales dwa tygodnie wystaracza.
co do mono to przerwa tak dluga jak dlugi byl cykl
piwka przy treningach to niepolecam a jezeli juz musisz

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10268
Dużo rzeczy się nie poleca przy treningach ale wiadomo jak to jest Jeżeli czujesz chcesz to oczywiście, że możesz sobie zrobić 2 tygodnie przerwy w treningach. A to ile piwa wypijesz wpłynie na twoje spadni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 261
Piwa w trakcie przerwy :) Dzieki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25245
"co do mono to przerwa tak dluga jak dlugi byl cykl"
heh nie wiem czy sie zrozumieliscie? Unitrze chodzi o przerwe na regeneracje Ty mowisz ze tyle ile trwal cykl(chyba Ci chodzi o przerwe w krecie?)

Cel jest droga. Droga jest celem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1004 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16420
pisalem o tym i o tym

Trening czyni mistrza! ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25245
a fakt, sorry nie skumalem :-/

łap soga

Zmieniony przez - Swamprage w dniu 2007-02-14 19:36:36

Cel jest droga. Droga jest celem.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triceps

Następny temat

Prosba o ocene planu (domator)

Shoty
Polecane artykuły