Witam! Od 8 miesiecy bez przerwy cwicze, za pare dni koncze cykl na mono i myślałem ,żeby zrobić przerwe 2 tygodnie na regeneracje.Mam nadzieje, że jak wypije pare piw podaczs tej przerwy to nie wpłynie negatywnie (nie piłem od 8 miesiecy).Czy taka przerwa jest wskazana i jak długo powinna trwać ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
no tak jak juz napisales dwa tygodnie wystaracza.
co do mono to przerwa tak dluga jak dlugi byl cykl
piwka przy treningach to niepolecam a jezeli juz musisz
co do mono to przerwa tak dluga jak dlugi byl cykl
piwka przy treningach to niepolecam a jezeli juz musisz
Trening czyni mistrza! ;)
...
Dużo rzeczy się nie poleca przy treningach ale wiadomo jak to jest
Jeżeli czujesz chcesz to oczywiście, że możesz sobie zrobić 2 tygodnie przerwy w treningach. A to ile piwa wypijesz wpłynie na twoje spadni 
Jeżeli czujesz chcesz to oczywiście, że możesz sobie zrobić 2 tygodnie przerwy w treningach. A to ile piwa wypijesz wpłynie na twoje spadni 
...
"co do mono to przerwa tak dluga jak dlugi byl cykl"
heh nie wiem czy sie zrozumieliscie? Unitrze chodzi o przerwe na regeneracje Ty mowisz ze tyle ile trwal cykl(chyba Ci chodzi o przerwe w krecie?)
heh nie wiem czy sie zrozumieliscie? Unitrze chodzi o przerwe na regeneracje Ty mowisz ze tyle ile trwal cykl(chyba Ci chodzi o przerwe w krecie?)
Cel jest droga. Droga jest celem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz