SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę do oceny - początkujący

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
Dieta na masę- proszę o poprawki i ocenę:

Waga: 84kg

Zapotrzebowanie:
Kcal 2920

Białko 151,2g 604,8Kcal
Ww 200,8g 803,2Kcal
Tłuszcz 168g 1512Kcal 2116,8

Śniadanie:
- musli z mlekiem (albo jajecznica)
- rodzynki
- pestki z dyni
B: 32,1g T:41,3g W:88,3g

Drugie śniadanie:
- chleb żytni razowy
- szynka
B: 22,3g T:21,5g W:45,6g

Obiad:
- Ryba (dorsz, łosoś, makrela - zależy :P)
- chleb żytni
- oliwa z oliwek
B:27,6g T:41,8g W:45,8g

Potreningowy posiłek:
- ryz bialy 250g
- piers z kurczaka
B:38g T:3g W:76,5g

Kolacja:
- tuńczyk
- oliwa z oliwek
- ser twarogowy
B:34,5g T:36g W:3,7g

+ owoce między posiłkami :)

Diete układalem na podstawie postu:
https://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html

Z góry dzięki za pomoc i poprawki w diecie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 31505
Białko 151,2g 604,8Kcal
Ww 200,8g 803,2Kcal
Tłuszcz 168g 1512Kcal 2116,8

Za duzo tluszczy za malo ww

Zmieniony przez - Rodic w dniu 2007-02-12 12:37:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 101727
wcale nie koniecznie
masa na tluszczach to dobra sprawa
w potreningowym chyba zle napisales to 250g, pewnie powinno byc przy piersi, nie przy ryzu
ogolnie ok
dorzuc o3 i warzywa

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1499
hehe tak walnalem sie z tymi 250g :P

dzieki za pomoc :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb z orkisz

Następny temat

motylek

electro
Polecane artykuły