SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

odzywka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
cwicze na silowni wyskok kladac duzy nacisk na miesnie nog.Pytanie czy kreatyna albo jakies bialko powinienem brac zeby efekty byly lepsze i szybciej?co polecacie chodzi mi o dokladna nazwe produktu

Talent nie wystarczy potrzebna jest ciezka praca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1141
Tobie jakieś nienawadniające kreatyny bym polecił. Hmm jak masz kasę to kup X-panda firmy Dymatize. Będziesz miał niezłego powera na siłowni. A białko dokup chociaż 1kg na miesiąc (proponuję tę Whey coś tam Complex OLIMP-a) i stosuj 30g bezpośrednio po treningu razem z Carbo (50g). Jak nie masz za dużo hajsu to zamiast XP kup Cell Pumpa Biogenixa. Też dobry. PoZdro.

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
nie ma takiej odzywki, która moznaby polecic ci w ciemno.
do czego miałoby sie przydac to bialko

ew. z czym możnaby zrobic eksperyment to kreatyna/KA, ester/.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1141
A po co białko? Żeby się lepiej zregenerował i wyprowadził organizm ze stanu katabolicznego w anaboliczny To po co w ogóle jeść? A te KA to jest niesprawdzone w ogóle. Ja bym nie polecał. Niech walnie XP Energized i będzie git.

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 323 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2157
Walnij Cell Pump'a skoro chodzi Ci o sile a nie przyrost masy miesniowej, btw co trenujesz?

Remember The Name

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
ThiZ RoX
jak juz rozumujesz w ten sposób to skad wiesz, ze domniemany katabolizm nie bierze się z niedoboru weglowodanów/najczestsza przyczyna/ a dodatkowe białko tylko spotęguje deficyt kaloryczny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1141
Dlatego polecam mu białko razem z Carbo. A o jaki deficyt chodzi? Białko ma nawet więcej kJ/g niż węgle. Chyba, że chodzi o to, że organizm dopiero w ostateczności pobiera energię z białek. Dlatego uzupełniamy dietę potreningową węglami. Oczywiście dla zmniejszenia katabolizmu polcam 1000mg wit.C bezpośrednio po treningu (obniża poziom kortyzolu).

Zmieniony przez - ThiZ RoX w dniu 2007-01-26 21:33:35

Ziggy X rządzi i nie ma ch... we wsi :]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17274
ThiZ RoX: dziękuję za rady; pozdrawiam.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi Tec Master Mass pinie

Następny temat

Poradźcie mi coś !!!

electro
Polecane artykuły