SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co to jest za wałek ?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
213.77.135.126 - pb126.gostyn.sdi.tpnet.pl

gosiula
gosiullka

Dlaczego w tym linku Gosia napisała 2 razy z różnych nicków i czy to jest dopuszczalne takie zachowanie ?

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=43492&whichpage=3&crc=2820330#post42

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
Tomek spokojnie Gosia po prostu miała problem z zalogowaniem sie na gosiule i zarajestrowała nowe konto jako gosiullka

a przy okazji niezły z ciebie detektyw



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
Spoko szanuje Gosię jak i innych userów tylko chciałem się dowiedzieć czy wszystko oki jest

Mogłobyć tak, że ktoś Ją zabanował za jakiś banał i dlatego dała 2 nick i w tym wypadku topic mógłby być pomocny a nie szkodliwy dla Niej

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 73998
Finder zawsze na posterunku


------------------------------
Pozdrawiam

JEAN CLAUDE VAN DAMME

Zmieniony przez - van damme w dniu 2002-09-28 21:34:52

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
heh ajak 6:12 czuwanie o świeczce

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
a u Mateo była 6:07 On ma czas opolski ja poznański widocznie jekieś przesunięcia czasoprzestrzeni


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
finderx tak jak Salv Ci wyjasnil mialam problem z zalogowaniem sie na stare konto i mam teraz poprostu nowe.Nikt mnie nie zbanowal i mam nadzieje ze tego nigdy nie zrobi


gosiullka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50243
Gosiulka grzeczna jesteś więc Ci banik nie grozi



MderaTr dziaŁu Nasze Hbby

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
To świetnie, że z Gosiulki nie masz problemów z logiem
pozdrawiam

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 63603
ty finder wszedzie nosa wsadzisz???

Moderator gierów komputerowych
* Wrogów trzeba niszczyć -=PLACEK=-
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855



Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokujcie mojego kumpla

Następny temat

Pozdrowienia ze slonecznej Spain

electro
Polecane artykuły