Kupilem glutamine i powiedziano mi bym spozywal ja przed i po treningu. czy Trening to takze np bieganie, basen lub indywidualne cwiczenia w domu. Jezeli tak to czy powinienem spozywac taka sama dawke jak przy pojsciu na silownie czyli 4 tabletki po i 4 przed? Czy z kolei treningiem powininem traktowac tylko i wylacznie wysilki fizyczne dlugie czyli np w moim przypadku 2x (w tygodniu)trening sztuki walki i 1x silownia?
Zmieniony przez - mmkrb w dniu 2007-01-19 16:31:12
Zmieniony przez - mmkrb w dniu 2007-01-19 16:31:12
Krzysztof Piekarz