SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Doradzcie co kupic ??!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34218
Cwicze juz prawie 3 miesiace mam diete , dobry trening i zastanawiam sie nad jakimis suplami . Ja myslałem o takim czyms glutamina + tauryna + Bcaa + jakies witaminki + białko . Napiszcie jakie suple z tych wymienionych sa zbedne a moze proponujecie jakies inne ? . Mi sie wydaje ze aminokwasy to podstawa . Thx za wszystkie odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 440 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5368
mysle ze narazie tego wszystkiego styka a za jakies pól roku dorzuciłbym kredke
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45993
bcaa zbedna
glutamina zbedna
bialko jezeli nie wyrabiasz sie z zapotrzebowaniem w diecie

witaminy TAK

mozesz kupic omega-3

Zmieniony przez - salix w dniu 2007-01-15 11:23:54

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15374
j.salix
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
uloz sobie diete jesli wsstapia w niej braki to uzupelnij odzywka gainer/bialko/bulk w zaleznosci czego brakuje

dodaj do tego ZMA, omege-3 , witaminy i tyle na razie w zupelnosci wystarczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34218
kiedy bede mógł siegnac po glutamine tauryne i bcaa ? Jesli osiagne juz pewien staz treningowy ? aha no i przydałby mi sie jakis antykatabolik nie ?

Zmieniony przez - power15 w dniu 2007-01-15 13:58:15
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
jak bedziesz juz wystarczająco wytrenowany by wiedzieć że te suple nie są Ci w ogóle potrzebne, a nastąpi to zapewne wtedy gdy wiedzę na temnat suplementacji będziesz czerpał z fachowych źródeł, a nie ulotek reklamowych.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-15 14:26:30
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34218
sory ze jestem taki uparty ale czy obejdzie mi sie bez antykatabolika ? . Doradzcie jakie odzywki oprócz omega 3 , białka i witamin moge sobie jeszcze kupic . co sadzicie o argininie , koenzym q10 ,ala , thermo speed dodam ze chciałbym spalic troche fatu
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + hmb + zma

Następny temat

CYkl - dawkowanie

electro
Polecane artykuły