Nie wiem co wybrać
Mam na oku trzy mono kreatyny Treca Microzoned 200mesh+tauryna, Vitalmaxa i Multipowera. Do tego chciałbym sobie dożucić jeszcze białko Ostrowi lub Mass XXl Tylko nie wiem co z pośród tego wybrać i jak brać.Trenuje już 1,5 roku systematycznie. za wszelkie podpowiedzi dzieńki.
Mam na oku trzy mono kreatyny Treca Microzoned 200mesh+tauryna, Vitalmaxa i Multipowera. Do tego chciałbym sobie dożucić jeszcze białko Ostrowi lub Mass XXl Tylko nie wiem co z pośród tego wybrać i jak brać.Trenuje już 1,5 roku systematycznie. za wszelkie podpowiedzi dzieńki.
Krzysztof Piekarz