SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna Vitalmaxa = długa przerwa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Mam pytanie. Dziś nabyłem chwaloną na tym forum kreatynę firmy Vitalmax. Spytałem sprzedawcy, co o niej sądzi, na to on odpowiedział mi, że jako kretyna jest dosyć dobra, ale bardzo długo zalega z organiźmie i należy zrobić sobie po niej około 3-4 miesiące przerwy od jakiejkolwiek kreatyny. Powiedział również, że jeżeli skończę brać tą kreatynę i nie odczekach tych 3-4 miesięcy, to nawet jakbym brał najlepszą kreatyne na świecie, to i tak nie będzie efektów. Stąd moje pytanie: czy to prawda, że kreatyna Vitalmaxu może zalegać w organiźmie tak długi okres czasu i należy zrobić tak długą przerwę, w braniu kreatyny?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
żeby kreatyna zalegała tyle to nie ma takiej mozliwosci raczej.
przy kupnie kreatyny zwracamy uwage przede wszystkim a to czy nie jest ona zanieczyszczona/w sumie słabo z punktu widzenia klienta mozna to sprawdzić- ja np. zawsze kupuje w firmach ktorym na "stówę" mozna zaufać.
wbrew pozorom czy czasem opiniom rozdrobnienie ma także pewną pozytywna wartosć/creapure np. cenie sobie wyżej niz zwykłą kreatynę/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 259
Czyli nie muszę robić sobie 4-ro miesięcznej w braniu kreatyny, po skończeniu Vitalmaxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Raczej nie, zrób przerwę co najmniej tak długą, jak długi był cykl na kretce.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
innymi słowy koles Ci powiedział "to jest dobra kreatyna ale jednak zła i weź lepszą". sranie w banie.



Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-01-13 17:03:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23447
Oryginał:
"to jest dobra kreatyna ale jednak zła i weź lepszą"

Oryginalniejszy oryginał:
"to jest dobra kreatyna ale jednak tania i weź droższą"

Wersja polska: Chong Li
Wyprodukowano dla: www.sfd.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zbieżność osób i nazwisk przypadkowa.

P.S - na mnie i na kolege kretka Vitala nie działała... na innych znajomych działała dobrze... więc nie polecam, nie odradzam.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
ehehe..

to nie jest tak ze akurat vital bedzie zalegal a olimp nie

to chodzi o przerwe miedzy cyklami (czyli wysycenie receptorow), takze po kazdej kreatynie trzeba(powinno sie) zrobic przerwe.. jest dobra spokojnie jedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który zestaw jest lepszy?

Następny temat

Czy ktoś coś takiego kiedykolwiek brał???????

WHEY premium