WITAJCIE!!!
Mam gigantyczny problem:
Mam 15 lat trenuje judo od 2 lat (niezbyt systematycznie) i czasami sobie poćwicze w mojej domowej siłce.
Jakies pół roku temu poczytałem kilka artykułów na temat kreatyny(SUPER złotego srodka na wszystko) i postanowiłem ja sobie kupić (miałem w tedy 14 lat -d**** ze mnie co nie?).Kupiłem ja i zaczołem cykl (ze wspomagaczami kreatyny -sokiem winogronowym i glukozą),po zyklu wzrosła mi wytrzymałość .
Zurzyłem jakies 105 gram kreatyny i zostało mi jeszcze drugie tyle,oprucz tego w wakacje kupiłem sobie 400 gram glutaminy i miałem zamiar to wszystko polonczyc jesienia i zaczać systematyczny trening na siłce.
Teraz poczytałem sobie znowu kilka artykułów i niewiem co mam myslec o przyjmowaniu suplementów w moim wieku.
Czy cos sie mi stanie jak zaczne cykl z kreatynka i glutaminką?A moze am te drogie suplementy (kreatyna fitmaxa i glutamina treca-dałem za nie ok 210 zł)
Co mam robic? Chłopaki ! Pomóżcie!!!!!!
I'm Iron Man
Mam gigantyczny problem:
Mam 15 lat trenuje judo od 2 lat (niezbyt systematycznie) i czasami sobie poćwicze w mojej domowej siłce.
Jakies pół roku temu poczytałem kilka artykułów na temat kreatyny(SUPER złotego srodka na wszystko) i postanowiłem ja sobie kupić (miałem w tedy 14 lat -d**** ze mnie co nie?).Kupiłem ja i zaczołem cykl (ze wspomagaczami kreatyny -sokiem winogronowym i glukozą),po zyklu wzrosła mi wytrzymałość .
Zurzyłem jakies 105 gram kreatyny i zostało mi jeszcze drugie tyle,oprucz tego w wakacje kupiłem sobie 400 gram glutaminy i miałem zamiar to wszystko polonczyc jesienia i zaczać systematyczny trening na siłce.
Teraz poczytałem sobie znowu kilka artykułów i niewiem co mam myslec o przyjmowaniu suplementów w moim wieku.
Czy cos sie mi stanie jak zaczne cykl z kreatynka i glutaminką?A moze am te drogie suplementy (kreatyna fitmaxa i glutamina treca-dałem za nie ok 210 zł)
Co mam robic? Chłopaki ! Pomóżcie!!!!!!
I'm Iron Man
I'm Iron Man
-<<<DBZ-TEAM>>>-Sierżant
Z otchłani chaosu przybywam JA ,by wspomóc was w walce...
Krzysztof Piekarz