SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakiś zestawik do 250zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1885
Witam. Kończe własnie cykl z createston i kilka innymi suplami.
Chce teraz jakiś konkretny cykl ukierunkowany przede wszystkim na siłe.
Mam białko i aminokwasy. Chce dokupić jakąs kreatyne i stacka lub 2kreatyny , zastanawiam sie tez nad ZMA, Tauryna i glutaminą ale ciezko sie z kasą wyrobić. Co byscie proponowali?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
daj foto
brzucha

problem z fatem?

jaka dieta?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1885
fat nie jest dla mnie problemem szczególnie ze teraz nie trenuje na spalanie tłuszczu tylko na mase i siłe a brzuszek robie tylko poto żeby zrobił sie wiekszy. wiec teraz mi zalezy żeby przez najblizesz 3-4miechy przybrac pare kilo no i co najważniejsze poprawic wynik w wyciskaniu na klate i w podciąganiu na drążku.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Wiek 6 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11222
To narazie odpocznij od kreatyny tyle ile trwal cykl i dopiero zapodaj jakis stack Pozdrowionka

"Amatorzy ćwiczą aż im wyjdzie, eksperci - aż nie może im nie wyjść."

Faith Duck

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ok

zatem jeli diete bedziesz mial wysokokaloryczna to amino i glutamina nie sa istotne

pytanie czy chcesz brac dalej kretke jesli brales ct

proponuje przerwe od kretki a za to dodaj z 500kcal do diety oraz dowal spalacze np tse 6 szt dziennie
osiagniesz efekt
nie stracisz masy o odstawieniu kreatyny, o tluszcz sie nie bój w takim ukladzie
a dobre doladowanie kaloryczne wraz z termogenikami
daje szanse dalszego wzrostu sily
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 230 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1885
hmm createston ma nielwiekie ilosci kreatyny 3gramy na porcje. i dlatego sie zastanawiam nad wiekszym dawkami mono. no i na dodatek kreatyna teraz jest w takich promocjach że warto by było z tego skorzystac
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kup cp i alkalyn zatem

alkalyn rano 3g i po treningu podobnie
cp przed treningiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MONSTER MASS dawkowanie

Następny temat

100zł -jakie białko?

electro
Polecane artykuły