SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

droga do szpagatu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 411 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9368
no ladnie ladnie powodzenia i ostroznie
...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Bez zbednego spamu prosze.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8538
Szpagat trudna rzecz. RISPECT

P.S. SeXY MAJTY

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
jaja jak jaja majtki tez co wy majtek nie widzieliscie ? specjalnie takie zalozyłem zeby było dobrze widac kąt rozwarcia nog

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 182 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3039
a czemu w 1 fotce masz takie ochydne uda?

...Możesz mieć wszystko i jednocześnie nic...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
1. kiepski aparat wiec tak wyszło
2. kiepskie swiatło wiec tak wyszlo ( pozowanie tez kiepskie )
3. kiepskie uda.. yyy.. znaczy sie taka genetyka do grubych nozek

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51286
powodzenia ciekaw jestem czy Ci sie uda na pewno nie bedzie to latwa rzecz
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
jestem dobrej mysli najwazniejsza to cierpliwość i regularny trening

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8538
musi sie udać. Jak miesnie sie rozciagna i stawy to kazdy da rade tylko trzeba zaciecie do treningu!!

POZDO

Wierze w sukces

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32016
Widze, ze temat traci na warotsci, na rzecz spamu.
Do autora: Podaj wiek, wzrost, wage, co trenujesz/trenowales, jak wyglada twoj plan na rozciaganie. jesli to ma byc swego rodzaju relacja, to moze zastanow sie, nad opisywaniem kolejnych treningow, co poszlo lepiej, co gorzej. Inaczej nie widze sensu, aby ten temat wisial w takiej formie.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ponad 4 lata na silowni

Następny temat

POWROT PO LATACH...;)

electro
Polecane artykuły