SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie macie rekordy (17-18lat)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10773

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 152 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3093
Co niektorzy albo bajkopisarze albo koks im uszami paruje, dzieci poki macie lat naście to jeszcze nie czujecie jak sobie zajeżdżacie serce i nie tylko w wieku 30 lat bedziecie kalekami

martwy ciąg 180kg (wyniki do przysiadu i martwego osiągnołem po 1 miesiącu ćwiczeń, żeby mieć jakiś wynik)(bez koksów)

A takich klamstw to juz chyba nikt nie łyknie

We are sending you a challenge it's very clear
We came to win that is why we are here
Demanding to be tested, tested by the best
Not to be forgotten like all the rest (ManowaR - Number One)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Ja tam znam tylko swój martwy ciąg 125 x 15 a i tak się cieszę

Mog - Pewnie talerze w funtach znakowane były

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2006-09-11 11:38:39

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13383
17lat
wyciskanie płasko 92kg
Barki 70X4 (nie sprawdzałem jeszcze maxa ale poszłoby duzo)
Martwy po pół roku było 130kg teraz nie wiem.
Pozdr
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 114 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2885
16 lat
bic 37
wycisk na klate 95kg
staż: 7 miechów
ale ogolnie raczej melanzowna moja silka.. (czyt: weekend- melanż:D)
raz bralem krete i bialok i to wsytsko
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plakaty kulturystów

Następny temat

Trening kambodżyjskich srong-menów :)

electro
Polecane artykuły