Witam wszystkich. Właśnie skonczyłem cykl na Cell pumpie i pod wzgledem siły jestem bardzo zadowolony. Jak by zliczyc wszystkie partie miesni ze soba i je z sumowac to wyszlo mi 40kg ktore uzyskalem po cell pumpie, gorzej co do masy ale trudno.
Mam pyutanie stosowalem go przez 6-7 tyg to ile teraz trzeba zroic odstepu czasowego, zamierzam teraz napapowac sie monohydratem i zastanawiam sie po ilu moge go zaczac brac, ile trzeba odczekac ??
Mam pyutanie stosowalem go przez 6-7 tyg to ile teraz trzeba zroic odstepu czasowego, zamierzam teraz napapowac sie monohydratem i zastanawiam sie po ilu moge go zaczac brac, ile trzeba odczekac ??
Krzysztof Piekarz

