SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odstęp czasowy po cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich. Właśnie skonczyłem cykl na Cell pumpie i pod wzgledem siły jestem bardzo zadowolony. Jak by zliczyc wszystkie partie miesni ze soba i je z sumowac to wyszlo mi 40kg ktore uzyskalem po cell pumpie, gorzej co do masy ale trudno.

Mam pyutanie stosowalem go przez 6-7 tyg to ile teraz trzeba zroic odstepu czasowego, zamierzam teraz napapowac sie monohydratem i zastanawiam sie po ilu moge go zaczac brac, ile trzeba odczekac ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6765
6-7 tyg.

-= NaJlEpSzĄ ObRoNą JeSt AtAk =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Zgadzam się, co najmniej tyle ile trwał Twój cykl...

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2803 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12744

~ ex fatiga ~

~ masz pytanie? [email protected] ~

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1524
Odstep 4-8 tyg ale im duzej tym lepiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czemu trzeba tyle czekac, wytlumaczcie mi to, tzn. co sie stanie kiedydy ktos wezmie jakies 2 tyg po ostatnim cyklu albo troche dluzej po 3 tyg ?? I po co tak naprawde trzeba robic odstep czasowy ? Prosze o normalna i wyrozumiala odp.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Jeśli weźmiesz po tak krótkim czasie to organizm nie zdąży się jeszcze odzwyczaić i efekty albo będą mizerne albo nie będzie ich wcale. Poza tym trzeba dać odpocząć ciału od tak intensywnego wysiłku - w końcu na cyklu dajemy z siebie wszystko, to nie czas regeneracji...

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 327 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1524
Chong Li dokladnie to samo mialem napisac za madra odpowiedz SOG
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
THX i ping pong ;]

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1222
i jeszcze dodatkowo komórki mięśniowe przyzwyczajają się do większej ilośći kreatyny, więc musisz im dać odpocząc by jej poziom się obniżył. I musisz mieć też na uwadze że cykle kreatynowe moża zrobić 2-3 w roku.

Jeżeli ktoś sie z tym nie zgadza to sory:) ja jednak staję twardo przy opini lekarzy i lekarzy sportowych

Bugi_BoY

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki dzieki za wyczrpujaca odpowiedz, duzo mi to pomoglo sogi juz poleciały
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cp+Olimp KRE-ALKALYN 2500 MEGA CAPS?

Następny temat

aakg-pytanie

electro
Polecane artykuły