SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Oaza vs inne wody

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 56957
Wodę z kranu, którą filtruję a potem wlewam do shaker'a wraz z białkiem i carbo. Różnicy nie czuję

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2631
Dobra kranówa(przegotowana) nie jest zła

bigosKZM hardcore ta ze studni

athletic77 kiedy piłeś południową wode??

"...tylko silny w życiu przetrwa, tylko silny będzie żył..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14690
nie mam ulubionej wody ale zawsze pije mineralke/przegotowaną nie wiem czemu ale zawsze odczuwam róznice jeśli pije kranówke
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43675
kwiatula ja tylko gazowana pije nie gaz mi nie wchodzi
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
Gazowanej ni ruszam


A zimny Arctic mi za***iscie smakuje ale cena nizaladna:/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 446 Napisanych postów 1814 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32060
Tylko i wyłącznie niegazowana - przewaznie Kuracjusz Beskidzki 5 l za 2,30zeta opłaca sie.Czasem Oaza,a czasem kranowka i git jest
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
najlespza woda to galicjanak ambrozja tyle powiem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
arctic ponad 2 zł za butelke... w lecie niekiedy prawie 2 szły wiec dosc drogo to wycodziło + wode nie pije sie tylko na siłowni

w skali miesiaca jest tego dosc troche, ja mam teraz nawet dobra wode za 59gr

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12185
Piłem kiedyś wodę w Poznaniu i Ostrowie Wielkopolskim . Była ochydna , sam chlor . A jak jest na Śląsku nie wiem .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2368
kiedyś był taki artykuł w MH, zrobiłem fotki (nie czepiać się, nie przykładałem się do fotografii )
może kogoś zainteresuje


http://img127.imageshack.us/img127/2986/mh1dj2.jpg
http://img161.imageshack.us/img161/5184/mh2jy2.jpg 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam Pytanie

Następny temat

Lustra

electro
Polecane artykuły