SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na Masę - pomocy !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2669
Jest to moja pierwsza ułożona dieta i nie jestem do końca przekonany co do jej składników i proporcji. Dlatego prosiłbym
o każdą możliwą pomoc. Moje dane poniżej:
20 lat, 175cm, 68kg wagi, staż treningowy - rok, cel masa mięśniowa z delikatną redukcją tkanki tłuszczowej.


(węgle/białko/tłuszcz)

I posiłek 8:00
Mleko 1,5% 200ml 10/7/3
Płatki owsiane 4 łyżki 25/5/3
Rodzynki 25g 16/1/0
Twaróg 50g 1/5/19

II posiłek 11:00
Makaron dwujajeczny 80g 60/9/2
Twaróg 50g 1/5/19
Rodzynki 20g 13/0/0
Papryka czerwona 50g 2/1/0

..::TRENING::..

III posiłek 14:00
Ryż biały 100g 77/7/1
Mięso piersi kurczaka 100g 0/22/1

IV posiłek 17:00
Makaron dwujajeczny 80g 60/9/2
Twaróg 80g 2/8/30
Rodzynki 20g 13/0/0
Papryka czerwona 50g 2/1/0

posiłek V 20:00
Jaja kurzex3 1/23/17
nasiona słonecznika 20g 4/5/9
Pestki Dyni 20g 3/5/9


Wyliczyłem z programu Darkthorn'a, że moje dzienne spożycie 2747 kcal w tym -> Węgle=315g / Białko= 100g / Tłuszcz=120g
Ale nie jestem do końca przekonany z tymi proporcjami podobno zdaniem Arnold'a Schwarzeneger'a była to najlepsza
proporcja na Mase b 1,5g / t 1,8 / ww 4,7 /kg.


Suplementacja:

7:00
Hmb 1500mg
Cell Pump

13:00 po treningu
Hmb 1500mg
Carbo 50mg
Cell Pump
Preventic

22:00
Hmb 1500mg

Train like a Devil - Fell like a God!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie da sie jednocześnie przybierać na masie i redukować!! 1,5 gram białka to troche za mało daj gdzieś 2g/kg

I posiłek 8:00
Mleko 1,5% 200ml 10/7/3 /ok
Płatki owsiane 4 łyżki 25/5/3/ok
Rodzynki 25g 16/1/0 /ok
Twaróg 50g 1/5/19 /ok

+orzechy

II posiłek 11:00
Makaron dwujajeczny 80g 60/9/2/ok
Twaróg 50g 1/5/19 /ok
Rodzynki 20g 13/0/0 /wywa;
Papryka czerwona 50g 2/1/0/ok ale też inne daj

+daj oliwe z oliwek

..::TRENING::.. -carbo

III posiłek 14:00
Ryż biały 100g 77/7/1 /ok
Mięso piersi kurczaka 100g 0/22/1/ok

+warzywa

IV posiłek 17:00
Makaron dwujajeczny 80g 60/9/2/ok moze być tez kasza gryczana,kuskus...
Twaróg 80g 2/8/30 /zameczysz sie tym twarogiem daj rybe
Rodzynki 20g 13/0/0 /wywal
Papryka czerwona 50g 2/1/0/ok ale tez inne warzywa

+oliwa z oliwek

posiłek V 20:00
Jaja kurzex3 1/23/17 /ok
nasiona słonecznika 20g 4/5/9 /ok
Pestki Dyni 20g 3/5/9/ok

daj przed snem twaróg i oliwe i bedzie git
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2669
Ok! Wielkie dzięki za pomoc. Oczywiście tak jak Napisałeś zwiększę białko do 2g/kg. No i mam jeszcze jedno pytanie czym moge zastąpić ten makaron- bo za bardzo po nim jestem "zmęczony" - nic mi sie nie chce robic ;/

Pozdrawiam

Train like a Devil - Fell like a God!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
makaron / jakiś ryż / kasza kus-kus / kasza gryczana

ps. ja pije mleko 0-0.5%

pozdrowienia

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2669
A co z jajkami? Bo nie ma chyba innego produktu, który w tak małej dawce potrafiłby tak wiele dostarczyć białka?

Po prostu próbuję znaleść alternatywę żeby to wszystko nie było takie monotonne.

Od pewnego czasu robię sobie też omlet:
3 baiłka jaj i 1 żółtko
rodzynki
orzechy
słonecznik
trochę mleka, mąki
i dodaję do tego albo zmiksowane banany albo z 3 łyżki Gainera

Smakuje Super! :)

Train like a Devil - Fell like a God!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
np serek wiejski 200g - 22g białka
szybko to sie wcina, tylko ze musi byc swieżutkie
zainwestuj w omega-3 jak masz zamiar jesc codziennie jajka
w sumie tak czy siak zainwestuj

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-09-01 13:23:31

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2669
To w takim bądź razie ile powinienem dziennie spożywać Omegi-3?
1000mg czy więcej? no i w jakich porach?

Train like a Devil - Fell like a God!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta do oceny

Następny temat

Mięśnie rosną, a tłuszczu nie ubywa... - POMÓŻCIE.....

electro
Polecane artykuły