Mam 16 lat. Cwicze jakies 2 miechy i postanowilem pozbyc sie zalegajacego tluszczyku na brzuszko. Na siłownie chodze 5 razy w tygodniu, a w roku szkolnym zmniejsze do 3 razy, wiec mam sporo ruchu. Diete ułożyłem sam i prosze o jakies zastrzezenia i uwagi, gdyz nei za bardzo sie na tym znam.
9,00 - PIERWSZY POSIŁEK -Płatki kukurydziane + mleko 0%
11,00- DRUGI POSIŁEK - ok. 3 banany
14,00- TRZECI POSIŁEK- ryz gotowany+ piers z kurczaka+ mieszanka warzyw
15,30- siłownia
17,00- CZWART POSIŁEK- białko
18,30- PIĄTY POSIŁEK-jakis owoc
9,00 - PIERWSZY POSIŁEK -Płatki kukurydziane + mleko 0%
11,00- DRUGI POSIŁEK - ok. 3 banany
14,00- TRZECI POSIŁEK- ryz gotowany+ piers z kurczaka+ mieszanka warzyw
15,30- siłownia
17,00- CZWART POSIŁEK- białko
18,30- PIĄTY POSIŁEK-jakis owoc
Krzysztof Piekarz