Jakoś nie mogę znaleźć podobnego tematu a interesuje mnie wasza opinia
na temat odżywek białkowych. Chodzi mi o połączenie wysokiej jakości
odżywki i walorów smakowych.
Większość z tych które piłem miała całkiem przyzwoity smak ale kiedyś
zamówiłem Multipower'a o smaku truskawkowym i nie mogłem się przemóc
żeby wypić to świństwo.
Wg mnie najlepiej wypada odżywka Hi-Tec'a.
#include <god.h>
na temat odżywek białkowych. Chodzi mi o połączenie wysokiej jakości
odżywki i walorów smakowych.
Większość z tych które piłem miała całkiem przyzwoity smak ale kiedyś
zamówiłem Multipower'a o smaku truskawkowym i nie mogłem się przemóc
żeby wypić to świństwo.
Wg mnie najlepiej wypada odżywka Hi-Tec'a.
#include <god.h>
Krzysztof Piekarz

.