SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Walory smakowe odżywek kontra ich jakość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za podzielenie się opiniami.
Każdy na bieżąco otrzymywał sog'a bez względu na wagę opinii.

#include <god.h>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
falcone ma rację, do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Ja kiedyś miałem białko naturella i ono po zmiksowaniu z mlekiem smakowało jak mąka, ale po tygodniu się przyzwyczaiłem . Poza tym kulturyści są w stanie znieść wiele więcej niedogodności, żeby tylko ich mięśnie lepiej rosły. W końcu zjadanie kilograma, lub dwóch kurczaka gotowanego w wodzie bez żadnych przypraw i tak samo jałowego ryżu to moim zdaniem też nie jest rozkosz dla podniebienia

"Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagi fhtagn."

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 966 Napisanych postów 19323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158870
hmm dla mnie kazda odzywka ktora mialem byla dobra np. Hi-teca jak i Fitmaxa (teraz mam Treca bezsmakowe ale jeszcze nie pilem:) ale mysle ze jak nie smakuje t jak sie doda banana to smak bedzie dobry obojetnie do jkaiej odzywki czy truskawkowej jak i czekoladowej ,przynajmniej u mnie tak jest a wiec dla mnie w smaku nie ma problemu niezbyt dobry wrzucam banana i po krzyku:)

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak jak ktoś wcześniej napisał cappucino incospor jest wprost zniewalające, a od gainerów uniwersala można się niźle roztyć - lepsze niż shake w McDonalds

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
dla mnie najlepszy smak miało białeczko Prolaba - pychota ,ale Hi-Tec 90
też mi smakuje ,testowałem już kilka smaków i ok

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 360 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7984
Apropo Ovopolu: ja miksuje go z mlekiem i dodaje soku truskawkowego!!! Nawet niezłe

Pozdrowionka!!!

Pozdrowionka!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Jakie odżywki typu Mega Mass (gainery) polecacie?
Przy wzroscie 179 mam tylko 60 kg wagi, wiec przydalby sie jakis...

P.S.
Ile moge zrobic kg powiedzmy w miesica po 3kg gainerze??

Ehh.... co za czasy....

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
kazdy mowi ze bialko megabola jest do bani ja uzywam teraz egg pro 95% i byc moze jest gorsze w smaku od np hi -tec protein czy serwatki lub tez wielu innych ale panowie czy naprawde o smak wam chodzi???jezeli jest to takim problemem to dodajcie cos do smaku i nie bedziecie sie brzydzic .Ja np. pije megabola bez grymasu jest on po prostu mniej slodki i tyle.A wydaje mi sie ze smak a jakosc nie ma nic do rzeczy.jest jedna zasada:smak mozna zmienic a wartosc odzywki nie i tym sie kieruj.pozdrawiam.

tommy098

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Właśnie tommy098 - masz soga
A zresztą "Trzeba być twardym nie miętkim", odżywy są do robienia masy a nie deserów .


"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
berry muss blast mlo jest podobno super i mega mass 4000; mi po nim sila idzie nieziemsko i masa tez.ale wiesz jak jest niewiadomo co na Ciebie bedzie dobre.pozdrawiam

tommy098

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeczywisty koszt suplementów

Następny temat

ovopol jak przyjmowac...

WHEY premium