SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Walory smakowe odżywek kontra ich jakość

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakoś nie mogę znaleźć podobnego tematu a interesuje mnie wasza opinia
na temat odżywek białkowych. Chodzi mi o połączenie wysokiej jakości
odżywki i walorów smakowych.
Większość z tych które piłem miała całkiem przyzwoity smak ale kiedyś
zamówiłem Multipower'a o smaku truskawkowym i nie mogłem się przemóc
żeby wypić to świństwo.
Wg mnie najlepiej wypada odżywka Hi-Tec'a.

#include <god.h>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Niestety ale białka rzadko kiedy smakują super, bo jest w nich po prostu mało cukrów (węgli). Gainery zawsze są słodkie, z białkami jest gorzej.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne. Mimo to między suplementami białowymi występują dość istotne
różnice. Są takie które są i dobre i smaczne jednocześnie. A są takie
które budzą dreszcze po pierwszym łyku.
Jeżeli o mnie chodzi przede wszystkim zaspokajam zapotrzebowanie
na składniki opierając się na właściwej diecie ale czasem nie mam
ochoty zjeść jakiegoś posiłku. W takim przypadku piję odżywkę (a wypada
to średnio raz na dwa dni). Problem w tym, że nie toleruję rzeczy
niesmacznych.


#include <god.h>
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuj Inkospora, dobra zarówno jakość jak i smak

Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Tyka, sog dla ciebie.
Spróbuję Inkospor X-Treme Muscle Unlimited i zobaczymy.

A co mają do powiedzenia pozostali ? Śmiało.



#include <god.h>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Białko hi teca jest dobre w smaku, hi tec protein 90 jest jednym z najlepszych białek na rynku. Jednak do wszystkiego można się przyzwyczaić, dla mnie białko z Ovopolu miało ochydny smak na początku, jednak po kilku tygodniach brania, na jego smak nie narzekam - kwestia przyzwyczajenia.

Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817
Nie zgadzam się z tym że białka rzadko smakują super. Pycha są białka Inko, bardzo dobra jest serwatka Ultimate, tak sam Twinlabu. A hitem jeżeli chodzi o smak jest dla mnie Meso-Tech czekoladowy - super mogłabym jeść go w każdych ilościach. A czy smak i jakość idą w parze no ....proponuję po tych które wymieniłam spróbować np Megabolu - dla mnie nie ma nic wstrętniejszego !
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z opinią o Hi-Tec się zgadzam. Białka OVOPOL'a nie próbowałem, więc
o jego podobno nieprzyjemnym smaku nie mogę wiele powiedzieć.
Jasne, że można się przyzwyczaić do wszystkiego ale kiedy można mieć
zarówno b. dobrą jakość i dobry lub akceptowalny smak a b. doobrą jakość
i kiepski smak to ja wybieram zawsze pierwsze rozwiązanie. Tym bardziej,
że nie piję tak często jak inni.

SOG'a daję dziś każdemu, kto podzieli się ze mną swoimi uwagami.
Cenne są zarówno uwagi na temat dobrych jak i złych (wg kryteriów z tematu)
cech suplementów białkowych.

#include <god.h>
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Chociaż nie jestem specem od białek i wogule od odżywek to wydaje mi się że jeżeli smak jest nie zaspecjalny to najlepiej zmieszać tą odżywke z mlekiem, bananem i np kakaem/czekoladą i będzie git .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Można ale spróbuj zrobić taką mieszankę ze wspomnianą przeze mnie na
samym początku odżywką o smaku truskawkowym.
Ciekawe jaki smak z tego wyjdzie ?

#include <god.h>
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Oczywiście że jest coraz więcej protein majacych dobry smak, firmy idą z postępem, ale np. taki Meso-tech ma 58% białka 27% ww i 4% tłuszczu, więc ten smak jest już na czym zrobić. W Ultimate Prostar jest 10% ww, więc to też już coś. Ciężko jest znaleść proteinę mającą minimalną ilość węgli i tłuszczu o dobrym smaku, ale oczywiście takie odżywki są, tyle że najczęściej są to drogie odżywki z najlepszych koncernów.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzeczywisty koszt suplementów

Następny temat

ovopol jak przyjmowac...

electro
Polecane artykuły