gdzie on ma 21% ? 

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...
Ilość wyświetleń tematu: 3802

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...
************************************************************************************************************************
************************************ Człowiek jest zawsze u podnórza góry swoich pragnień ********************************************* *********************************************************************
************************************************************************************************************************
Moje plany to trenigi karate 3x w tygodniu + 3x w tygodniu silownia od pazdziernika + odpowiednia dieta. Pozdrawiam. P.S. Z tym bfem chyba cos zle wyszlo chociaz sam juz nie wiem
.
.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły