Witam,
Mam bialko Ostrowii, producent zaleca picie bezposrednio po przygotowaniu jednak stosujac sie do zalecen Tyki chce polowe zmieszanego bialka z carbo wypic tuz przed treningiem, a druga polowe w trakcie, czyl w praktyce zakonczylbym konsumpcje do 30 min po przygotowaniu. Czy sadzicie, ze 30 min. dla szejka bialkowego z carbo to za dlugo?
Mam bialko Ostrowii, producent zaleca picie bezposrednio po przygotowaniu jednak stosujac sie do zalecen Tyki chce polowe zmieszanego bialka z carbo wypic tuz przed treningiem, a druga polowe w trakcie, czyl w praktyce zakonczylbym konsumpcje do 30 min po przygotowaniu. Czy sadzicie, ze 30 min. dla szejka bialkowego z carbo to za dlugo?
Krzysztof Piekarz

