SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak strzelac?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
co zrobic by miec mocny strzal(jak go cwiczyc) i jak strzelac z prostego podbicia? prosze o odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
najpiej będzie jak zrobisz tak:

weź piłke, taką dobrze "nabitą" (ale ostrożnie) i idź kopać w jakąś ściane!
Na tym bardzo dobrze można wyrobić silny strzał i przy okazji techniki sie nauczysz.
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6171
Zależy.
Jak strzelasz z dwururki to chyba nie masz wpływu na siłę

Nogi trzeba ćwiczyć- poczytaj na forum.

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7284
łoooo nawet roberto carlos wie o naszym forum
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 794
Mięśnie nóg szczególnie dwugłowe i czworogłowe a ćwiczyć możesz np. na siłowni

Deca, omka, ruska meta - pięć miesięcy na siłowni i wielka podnieta...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35086
za siłe strzału odpowiadają głównie mięśnie dolne brzucha
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36
nie chodze na silowanie jak cwiczyc w domu miesnie nóg?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
nom ja sie nie znam ale to hmm wydaje mi sie ze gownie chodzi o technike uderzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 35086
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4428
podciąganie na drążku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3374
tak jak poprzednicy!
-mięśnie brzucha(szczegolnie dolne)
-"twarde" łydki

a przede wszystkim technika!strzelaj z tak zwanego "kolana" czyli ruch w stawie kolanowym a nie biodrowym!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4267
Ja kopie a worek i nie narzekam na sile. Super sprawa oczywiscie + rece.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzet na siłownie

Następny temat

OLD SCHOOL : STAWY REANIMOWANE

electro
Polecane artykuły