SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ja się wiąże z takim problemem

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 164753
Czego Rafał.B jest "tylko" zwykłym używkowinkiem(wiem że ma abona)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
abonentem jest
a tobie co? sam mogł napisać. chyba ze właśnie napisął, z 2 konta
a czego ty się wiążesz z takim problemem, ha?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-24 00:47:04
...
Napisał(a)
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 54407
Chuck Norris się nie wiąże z problemami, on je rozwiązuje

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
Chuk Noriss nie rozwiązuje problemów, one same się rozwiązują

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40441
dobre Marian

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
Ale co z tego ze ma abona?

wiele osób go ma

pomyslałes ze moze on nie chce pogrubienia a moze nikt mu nie zaproponował? grubasem sie nie zostaje tak od razu

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
cos sie chyba komus popieprzyło...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
jakies po***ane pytanie ktos wie o co chodzi??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28289
Chodzi o to dlaczego Rafał nie ma elity, moda czy doradcy. Ale ja sie pytam po co. Skoro jemu na tym nie zależy (bo chyba nie zgłaszał takiej potrzeby). Przecież każdy wie z kim ma doczynienia i nie potrzebne sa dodatkowe kolorki czy statusy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Forum] Propozycja zmian

Następny temat

powiekszenie foty

electro
Polecane artykuły