Szacuny
0
Napisanych postów
159
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
5080
ju zakupilem wiekszosc z alegro dorwalem tam oliimpijke ta stara uwazam ze ;epsza wraz z obicazeniem 4 talerze po 2o kilo orginal i zaciski orginal za jedeyne 250 zloty no i inne sprawy zwiazane z silownio ate zkupilem z alegro takze jak najbardziej polecam alegro no i oczywiscie pobliski zlom hehhe
Szacuny
0
Napisanych postów
159
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
5080
laweczki i wyciagi no iinne takei rzeczy to napewno od kogos z forum morzesz zakupic robia naprawde dobre sprzety ale olimpijke to naprawde polecam najlepsz sztanga jaka moze byc :p