co byście radzili żeby brać na Dużego POWERA.ODP
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Wpaśc do działu o nazwie D
z odżywek nie ma powera
Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2006-08-09 02:31:57
z odżywek nie ma powera
Zmieniony przez - pysio12345 w dniu 2006-08-09 02:31:57
Pane moderatore, prose ne ubija tematu
To se ne da!
...
Wypij kawe z 30 lyzeczek w szklance o pojemnosci 250ml to dostanie takiego kopa ze lapy Ci beda sie trzesly.
A tak na serio o jakiego powera Ci chodzi ?? Chcesz poczuc pobudzenie maxymalne organizmu czy cos sile ?? pzdr
A tak na serio o jakiego powera Ci chodzi ?? Chcesz poczuc pobudzenie maxymalne organizmu czy cos sile ?? pzdr
MMA
...
kofeina 200mg (albo więcej jak odporny jesteś) + tauryna 1000mg + rzeń-szeń 200mg standaryzowanego + tyrozyna 1000mg + Mg100mg + b6 15mg + vitC 1000mg, i popij yerbą albo zieloną herbatą ;) jak to nie zadziała to już tylko kreska...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
