Jakie cwiczenie bedzie dobre? Jestem szczuplej budowy (baaaardzo malo tluszczu) i na brzuch swietnie wchodza mi cwiczenia z ciezarem. Szukam tez czegos na skosne brzucha z ciezarem. Na silowni mam np twist z obciazeniem...
Sky is the limit!
http://www.sfd.pl/Indywidualne_Sporty_Ogólnorozwojowe-f101.html zapraszam
Krzysztof Piekarz
