SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nowosci zza oceanu. Zmiany w HST

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6306

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
ja tez tobie taka przeplatanke jak Ty, i wydaje mi sie ze tak jest najlepiej. z tym ze ja bym robil:

1. przysiad/MC.
3. Wyciskanie w poziomie
2. Podciaganie na drazku.
5. Dips
4. Podciaganie w opadzie.
6. Wycisk na barki.
7. Bic

ale to moje subiektywne podejscie.
wiem ze ulozyles od wiekszej grupy do mniejszej z przeplataniem, ale ja bym zrobil jak wyzej, bo po martwym, ktory troche angazuje szerszy daje mu odpoczac przy klatce, a po wyciskaniu w dol (porecze) wole cos podciagnac, niz zrobic kolejne wyciskanie w gore (na barki).

chwilowy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37671
wtf is "dips"???

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 42219
pompki na poreczach

chwilowy

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
Witam, probowaliscie moze sciagania linki wyciagu podchwytem -dosc wasko - ale na biceps? Wiem ze zabrzmi to troche hmm nadzywczajnie ale jak sie skupi na napinaniu bicepsa to jest masakra. Probowalem tez podciagania podchwytem na drazku tylko tu jest gorzej trochę, bo ja sie lekko bujam z ciezarem i jakos nie czuje tego bicepsa jak przy wyciągu- ale moze to jeszcze kwestia dopracowania techniki.
Tak czy siak zarowno na drazku jak i wyciagu wiekszy ciezar mozna wziasc niz ze sztanga .

a tak btw. Ciągle sie napalam na to hst ale boje sie ze mi nic nie przyjdzie w łapie po nim-tzn bede brac krete i pare innych supli i boje sie ze zmarnuje cykl hyy [wiem ze to troche prostackie napalac sie na obwod w lapie ale to mnie bardzo motywoje, na innych partiach tez mi zalezy]

Mysle o układzie

1. Przysiad zamiennie co trening z MC
2. Wyciskanie płasko ze sztangą /skos ze sztangielkami
3. Wiosłowanie podchwytem
4. Poręcze
5. Drążek nachwytem
4. Wycisk na barki sztangą
5. Uginanie ze sztangą/wyciąg podchwytem
6. Pompki tyłem z dużym ciężarem/francuz ze sztangą/wycisk wasko

tam gdzie jest "/" to jeszcze sie zastanawiam co wybrać, moze tez trzeba kierować się tym np co w ostatnim cyklu treningowym się robiło? Np jesli nie bylo w planie wyciskania wąsko na triceps to wlasnie to dać teraz.

a co do tematu to ja raz robilem hst z zaduza objetoscia i nigdy więcej tego bledu nie popelnie



Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-07-30 17:23:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37671
lol


chwilowy - thx

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
co lol ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 37671
chodzi o ta technike podciagania zeby bicka skatowac that's all
jakby mi zalezalo na skatowaniu bicepsa dodal bym 1 serie podnoszenia sztangi
bo podciaganie ma skatowac plecki a biceps to tylko skutek uboczny imo

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
no ale to podchwyt , ja tam na plecy wole przy drążku nachwyt robic w kazdym razie a to cwiczenie wykorzystac w innym celu

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-07-30 18:51:23
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15179
Jaka jest roznica w wioslowaniu podchwytem a nachwytem?
Chodzi mi o efekty.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1907 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8317
Ja wlasnie dodalem jedna serie unoszenia sztangi bo podciaganiami niestety nie moglem skatowac bicepsa.
Predzej nie mialem sily sie podciagnac a i tak na bicepsy to nie szlo zabardzo.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki białkowe - tak czy nie?

Następny temat

odchudzanie pomocy

electro
Polecane artykuły