ja tez tobie taka przeplatanke jak Ty, i wydaje mi sie ze tak jest najlepiej. z tym ze ja bym robil:
1. przysiad/MC.
3. Wyciskanie w poziomie
2. Podciaganie na drazku.
5. Dips
4. Podciaganie w opadzie.
6. Wycisk na barki.
7. Bic
ale to moje subiektywne podejscie.
wiem ze ulozyles od wiekszej grupy do mniejszej z przeplataniem, ale ja bym zrobil jak wyzej, bo po martwym, ktory troche angazuje szerszy daje mu odpoczac przy klatce, a po wyciskaniu w dol (porecze) wole cos podciagnac, niz zrobic kolejne wyciskanie w gore (na barki).
1. przysiad/MC.
3. Wyciskanie w poziomie
2. Podciaganie na drazku.
5. Dips
4. Podciaganie w opadzie.
6. Wycisk na barki.
7. Bic
ale to moje subiektywne podejscie.
wiem ze ulozyles od wiekszej grupy do mniejszej z przeplataniem, ale ja bym zrobil jak wyzej, bo po martwym, ktory troche angazuje szerszy daje mu odpoczac przy klatce, a po wyciskaniu w dol (porecze) wole cos podciagnac, niz zrobic kolejne wyciskanie w gore (na barki).
chwilowy
ale jak sie skupi na napinaniu bicepsa to jest masakra. Probowalem tez podciagania podchwytem na drazku tylko tu jest gorzej trochę, bo ja sie lekko bujam z ciezarem i jakos nie czuje tego bicepsa jak przy wyciągu- ale moze to jeszcze kwestia dopracowania techniki
.