SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile ważą zaciski?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7989
Ile ważą takie standardowe zaciski do sztangi? Standardowe to znaczy takie które występują na większości siłowni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8751
25 gram
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
jak chodzi o takie zaciski motylki-zakrętki to 0,250
tyle w sklepie na elektronicznej wadze ważyły
przyszedłem położyłem, popatrzyłem i poszedłem
to dawno było

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
po co Ci to wiedziec?

bedziesz pisał ze wzioles na płaskiej 90.15 kg ?

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 958 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17700
do olimpijskiej sztangi(takze trojbojowej) zaciski waza po 2,5kg kazdy.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7989
No właśnie wydaje mi sie, że takie zaciski są dość ciężkie, ale żeby aż 2,5 kg??


Czyli z tego wynika, że sam gryf olimpijski bez zacisków waży tylko 15 kg??

Zmieniony przez - nicknuckle w dniu 2006-07-24 23:44:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13551
nie gryf bez zaciskow wazy 20kg do tego taciski po 2,5kg
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33518
kamil88 - sprawe mam, chodzi o srzęt
odzywalem sie na gadu wczoraj ale nie odp

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ja cwicze wlasnie na takich gryfach i kazdy z nich ma po 20kg i zaciski po 2,5kg tak jak mowia poprzednicy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piwniczna siłka

Następny temat

WLASNA SILOWNIA

electro
Polecane artykuły