Wiem że były juz krocie tematów n.t. pompek, kilka lepszych przeczytałem ale wiekszosc planów tam jest aby dojsc do setki, i wiekszosc pytających umie juz zrobic 50,60. A mi chodzi o plan na poprawe ilosci pompek ale zaczynając praktycznie od zera, bo zrobie max 18 pompek
-oczywiscie nardzo dokladne, ucze sie od poczatku aby było dokladne. Przez miesiac cwiczylem pompki tak aby co 3 dni podwyższac ilosc o 1 ale w rezultacie nie przyniosło to żadnych postępów. NIe ćwicze na siłowni, chodzi mi tylko o ilosc robionych pompek tak aby w dwa miesiace poprawic sie o 7-10 sztuk. Pamietaqjcie że robie bardzo mało pompek i jakies wielkie serie nie wchodza w gre.
-oczywiscie nardzo dokladne, ucze sie od poczatku aby było dokladne. Przez miesiac cwiczylem pompki tak aby co 3 dni podwyższac ilosc o 1 ale w rezultacie nie przyniosło to żadnych postępów. NIe ćwicze na siłowni, chodzi mi tylko o ilosc robionych pompek tak aby w dwa miesiace poprawic sie o 7-10 sztuk. Pamietaqjcie że robie bardzo mało pompek i jakies wielkie serie nie wchodza w gre.
Krzysztof Piekarz
a potem robic normalne np z rana 4 po 20 i wieczorem 4 po 20 i co tydzien zwiekszac o np 3lub 5