SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"kłotnie na sfd"

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Najbardziej w****ia mnie że moderatorzy i inni weterani na forum zamiast się wspólnie wspomagać kłocą się ze sobą i nawzajem obrażają. Kiedyś gdy było tylko kilku moderatorów nie było tego, był za to porządek, zero kłotni itp itd. Teraz gdy się na***ało tylu moderatorów i działow w niczym się nie można połapać i jest tylko zamęt. Nie które topici podchodzą pod różne działy i nawet czasami nie wiadomo gdzie czego szukać. Wydaje mi się że powinno się trochę zmniejszyć liczbę modów, a kolejncyh wybierać tymczasowo, na okres próbny, np na miesiąc, może dwa. Wtedy by się okazało kto się do tego naprawdę nadaje. Powinno być też coś takiego że moderator może dać bana tylko w swoim dziale, ale też po głosowaniu. Myślę że to narazie wszystko, jak sobie coś przypomne to jeszcze napisze i może ktoś to rozwarzy .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 77015
Danie bana komus jest wczesniej podejmowane przez wszystkich moderatorow...
KAzdy moderator wypowiada sie na temat co o tym sadzi,czy jest za czy przeciw...
To tylko male sporstowanie...

<(--====--)>
....Cichy-Figa....
<(--====--)>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
Oj cichy chyba nie zawsze ... .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja się z nikim nie kłucę

gg 1892497
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
I o to chodzi ... .

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 49 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49855
Omijam zadymy odkąd jestem na SFD a trochę tutaj już jestem


pozdrawiam Tomek

Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."


Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-08-27 14:24:19

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 6265 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 34223
I dobrze.

Mi co prawda zdażały się jakieś spięcia ale nic na dłuższą mete, ale widzę że konflikty coniektórych ciągną się latami ... .

I co najgorsze ma to miejsce między coniektórymi moderatorami i/lub specjalistami.

"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12115
True...Ja tez daje sobie spokoj i sie nie wtracam w te jatki

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden

Pozdro
_____________

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozbawić Wariata dostępu do forum.

Następny temat

Mała propozycja dla BoLdÓw !

electro
Polecane artykuły