Najbardziej w****ia mnie że moderatorzy i inni weterani na forum zamiast się wspólnie wspomagać kłocą się ze sobą i nawzajem obrażają. Kiedyś gdy było tylko kilku moderatorów nie było tego, był za to porządek, zero kłotni itp itd. Teraz gdy się na***ało tylu moderatorów i działow w niczym się nie można połapać i jest tylko zamęt. Nie które topici podchodzą pod różne działy i nawet czasami nie wiadomo gdzie czego szukać. Wydaje mi się że powinno się trochę zmniejszyć liczbę modów, a kolejncyh wybierać tymczasowo, na okres próbny, np na miesiąc, może dwa. Wtedy by się okazało kto się do tego naprawdę nadaje. Powinno być też coś takiego że moderator może dać bana tylko w swoim dziale, ale też po głosowaniu. Myślę że to narazie wszystko, jak sobie coś przypomne to jeszcze napisze i może ktoś to rozwarzy
.
"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.
.
"Księga sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi, (...)" - Ks Ezechiela 25,17.
>>> Maszeruj albo giń <<<
Krzysztof Piekarz
=
=
.Cichy-Figa.
.
Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden 
