SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pozbawić Wariata dostępu do forum.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2250

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Sonda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3277 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28471
to jest o tobie wiem ze mam racje

[_^AjAk^_]
Moderator dzialu odzywki znaczy Suplementacja a i mialem jeszcze taki dzial Ringa teraz przezucono mnie do dzialu zdjecia kiedys acida jana a teraz mam ja
www.kesiek.prv.pl<<<----sprawdz to!

[_^AjAk^_]YoYo ajak
a tutaj są kaczki http://www.insomnia.pl/temat87594/ moja oficjalna strona http://www.kesiu.existonline.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HEHEHE- Ale jesteś Bikej dowcipny. Jeśli przegram to głosowanie, to nic to nie zmieni. Aby kogoś można zbanować, to ta osoba musi naruszać Regulamin. Głosowanie jest tylko dodatkiem. Zauważ kolego Bikej, że głosowanie o odebranie moderowania Kesiowi jest uzasadnione. A z tym wyskoczyłeś jak Filip z konopii. Powiedz Pinokiowi ( pewnie jesteście wspaniałymi kumplami ), że go pozdrawiam i życzę szczęścia po zdjęciu go z Moderatora.


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ależ ja zdaję sobie sprawę, że te głosowanie nie ma żadnej mocy sprawczej. Ot, taki sobie sondaż...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
A poza tym, jak dla mnie, bardziej jest uzasadnione to głosowanie, niż te za odsunięciem keśka od moderowania.
Nie jestem jego kumplem w "realu". Znam go tylko z forum, tak jak Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro lubisz takie głosowania, to myślę, że jeśli przegra Twoja opcja kolego Bikej, to z pieśnią na ustach opuścisz to FORUM, gdy Cię o to poproszę. Negatywnego wyniku oczywiście nie uznam, gdyż to głosowanie jest bezpodstawne. Ale skoro dla Ciebie jest ważne, to myślę, że jeśli być je przegrał, to sobie pójdziesz stąd.


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Daleko posunieta nadinterpretacja tego, co napisałem:)

Zmieniony przez - bikej w dniu 2002-08-22 00:16:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma podstaw żeby cie pozbawić dostepu do forum:
1. To już twoj chyba 5 nick na forum poprzednie zbanowane za obrazliwe teksty
2. Zdemaskowałeś kesieo na braniu to teraz zostaniesz pokonany wlasna bronia twierdzisz ze wystartujesz w debiutach i dasz swoje fotki ile razy juz to obiecywales Ja twierdze ze kłamiesz i celowo wprowadzasz forumowiczow w blad. Twierdzisz ze masz lepsza budowe od kesieo zbudowana na samych suplementach i co, naslucha sie jeden z drugim tego na forum i bedzie budowal mase na zawody na samych suplementach i co? Pojedzie na zawody a tam wszyscy wieksie od niego i bardziej wyzezbieni i wtedy pomysla co ten wariat gadal co on nam naobiecywal?
3. Jestes nudny. Niby masz jakies grono wielbicieli ale kto to jest. Bez urazy ale zaden z twoich fanow nie jest moderatorem ani znawca w dziedzinie odzywiania czy treningu sa to typowe osoby czekajace w szatni na jakas nowa afere.
4. Jak twierdzisz ze jedziesz na samych suplementach o daj fote to zobaczymy

A tak poza tym wariaci skoro twierdzisz ze taka mase jak kesieo da sie zbudowac tylko na prochach a ty cały czas twierdzisz ze jestes jeszcze wiekszy i bardziej dozezbiony to chyba znaczy ze ty tez...... o zagalopowałem sie.

Przychodzi Wariat do lekarza a lekarz nie moze mu pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pocieszny jesteś ;P


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ty jestes tchorz, jestes strasznie wypekany a mowia ze odwaga to cecha mezczyzny a tu prosze taki wyjatek ktory potwierdza regule


Przychodzi Wariat do lekarza a lekarz nie moze mu pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Tutaj też coś nie gra. Przecież zdecydowana większość Forumowiczów i przechodniów na ulicy wygląda zdecydowanie lepiej od Kesieo (no chyba, że komuś podoba się opuchlizna, wielki bebzon i brak kształtów na okrągłej,ociężałej sylwetce młodego człowieka przez większą część roku.
Wariat4 - jesteś kontrowersyjną postacią, ale nie szkodzi. Weź zapodaj jakiekolwiek zdjęcie (nawet jeśli ważysz 60 kg).

BOOGIE WOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjęcie dam na dniach do działu Nasze fotki.Muszę najpierw zeskanować. Mam tylko sprzed 2 lat i ubrane Ale tak wiele osób o nie prosi, że dam jakie mam. Nowsze będą za 3 miesiące. Na tych fotkach co dam od 3 lat nic nie ćwiczyłem... Gdybym miał cyfrówkę walnąłbym od razu zdjęcia. Ale nie mam i dlatego zrobię za jakieś 3-4 miechy.


Bądźmy sobie braćmi, a nie wrogami. Mateuszku- wybaczam Ci tego bana. Wiem, ze nie chciałeś. No cóż, jesteś tylko człowiekiem i uległeś podszeptom złych duchów tego forum. I tak jesteśmy największymi kumplami na SFD. Od dzisiaj mówcie mi INKWIZTOR. To na cześć przyłapania Kesia alias Koksika vel Pinokia, na oszustwie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wariat(5)?!!!!!

Następny temat

"kłotnie na sfd"

Wiecej