słuchajcie mam problem z klatką, jest t o jedyna partia z której nie jestem zadowolony wogóle, reszta tez nie wyglada jak u arniego ale idzie w dobrym kierunku, na lapce mam 41
od pól roku już nie ćwicze ale to sie niedlugo zmieni ....
mam 22 lata, 1,5 roku stazu, mak wycisk 110 kg, martwy 140 kg
nie wiem tylko co z ta klatka, wogole mi nie chce sie nawet zarysowac ten upragniony "cyc" POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
od pól roku już nie ćwicze ale to sie niedlugo zmieni ....
mam 22 lata, 1,5 roku stazu, mak wycisk 110 kg, martwy 140 kg
nie wiem tylko co z ta klatka, wogole mi nie chce sie nawet zarysowac ten upragniony "cyc" POMOCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie
Krzysztof Piekarz
zobacz dysproporcje w wymiarach, teraz ( przypominam 6 miechów przerwy) lapka 41 cm a klatka 110 cm - sam widzisz !! ;-( nie wiem co mam robić, próbowałem juz wszystkiego 

