SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Cykl kreatyny vs. bieganie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich,

Niestety nie znalazłem nic na temat biegania i kreatyny, a mam pytanie.

Czy w cyklu kreatyny, po treningu jest wskazane 20min. biegania - czy nie kłoci się to z treningiem na masę, i jeśli nie, to kiedy w takim razie przyjąć kreatynę po treningu na siłowni, czy po bieganiu?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Czy w cyklu kreatyny, po treningu jest wskazane 20min. biegania

pewna gforma aerobow podczas okresu masowego jest wskazana !

- czy nie kłoci się to z treningiem na masę

zalezy od intensywnosci i czestotliwosci oraz diety

i jeśli nie, to kiedy w takim razie przyjąć kreatynę po treningu na siłowni, czy po bieganiu?

zapytaj kiedy wziac aminowkasy/bialko
kreatyne zawsze przed silka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
Jeśli DIETA jest to bieganie nie zaszkodzi ba nawet moze przczynić sie w zdobywaniu beztłuszczowej masy mięśniowej no ale to zalezy od dobrze dobranej diety zwiększ ilość biłka aby zapobiec antykatabolizmowi a takze jakies antykataboliki mozesz zapodac jesli tak bardzo upierasz sie na bieganiu,choc 20min to malo aby były zadawalające efekty po bieganiu carbo z kreatyna ,pozniej posilek bogaty w bialko .
Ps. Zobaczymy co inni maja na ten temat do powiedzenia Pozdrawiam

****************************

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15
Dodam, że jem kreatynę wg. tego co było napisane w SdW tzn 5 gram rano i 5 po treningu oraz przed snem w dni nietreningowe. Poza tym carbo i ostrowia po treningu.
Jeśli chodzi o dietę to jako takiej nie mam po prostu staram się jeść kilka sensownych posiłków dziennie.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
dlatego warto abys dowiedzial sie wiecej o swojej diecie - poprawnie ja ulozyl i korzystal :D - czyli rosl
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
5 gram rano i 5 po treningu oraz przed snem w dni nietreningowe.

ahhh magiczne pory spozywania kreatyny :D:D:D,

tym sie akurat nie przejmuj :D
popracuj nad dieta :d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15
5 gram rano i 5 po treningu oraz przed snem w dni nietreningowe.

ahhh magiczne pory spozywania kreatyny :D:D:D,

Magiczne ale czy dobre;)?

tym sie akurat nie przejmuj :D
popracuj nad dieta :d

Ach ta dieta, spędza mi sen z powiek.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
tam bylo przymrozenie oka w porach kreatyny ....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1100 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14043
"ZAPOBIEC ANTYKATABOLIZMOWI" wtargnoł sie błąd mialo byc zapobiec katabolizmowi tak dla uściślenia

****************************

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Promocja: NO-CRE-X3 1200g + Super Cuts 3 gratis! Zapraszamy

Następny temat

Gainer "Rx Gold Max Gainer" - próbowaliście?

electro
Polecane artykuły