Witam wszystkich,
Niestety nie znalazłem nic na temat biegania i kreatyny, a mam pytanie.
Czy w cyklu kreatyny, po treningu jest wskazane 20min. biegania - czy nie kłoci się to z treningiem na masę, i jeśli nie, to kiedy w takim razie przyjąć kreatynę po treningu na siłowni, czy po bieganiu?
Pozdrawiam
Niestety nie znalazłem nic na temat biegania i kreatyny, a mam pytanie.
Czy w cyklu kreatyny, po treningu jest wskazane 20min. biegania - czy nie kłoci się to z treningiem na masę, i jeśli nie, to kiedy w takim razie przyjąć kreatynę po treningu na siłowni, czy po bieganiu?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

