Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
POLSKA BIAŁO CZERWONI....
...
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60920
do przerwy 2-1, z poczatku dobry mecz, ale gdzies tak od 20/25 minuty mniej ciekawie.. do tego komentator tvp

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

...
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
mecz narazie mi sie podoba, szczególnie sam początek
myśle ze nic sie nie powinno zmienić i Niemcy powinni wygrać spokojnie to spotkanie.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Selekcjoner reprezentacji Polski Paweł Janas podał skład, w jakim "biało-czerwoni" rozpoczną pierwszy mecz w finałach XVIII Piłkarskich Mistrzostw Świata z Ekwadorem (Gelsenkirchen, 21:00).
Polacy zagrają w składzie: Artur Boruc - Marcin Baszczyński, Mariusz Jop, Jacek Bąk, Michał Żewłakow - Euzebiusz Smolarek, Radosław Sobolewski, Mirosław Szymkowiak, Arkadiusz Radomski, Jacek Krzynówek - Maciej Żurawski.

...
no i jak tam Polacy optymisci ktorzy tak denerwowaliscie sie po meczu z Kolumbia po zachowaniu kibicow? byl tu nawet taki koles co pisal cos o tym ze repra dojdzie do cwiercfinalow i wtedy ci kibice co tak wygwizdywali niech spieprzaja i ze sa frajerami. I kto tu jest frajerem ?? hahaha Ekwador-Polska 0-1 HT wlasciwie nie trzeba komentowac. Przez cala polowe chyba zadnej klarownej sytuacji, Ekwador przejal inicjatywe. A po przerwie kto pomoze reprezentacji? Rasiak haha

dzisiaj Polska zapewnila sobie... odpadniecie w fazie grupowej , bedzie powtorka z rozrywki 2002 z Niemcami pewnie reprezentacja przegra grubo tak jak z Portugalia wtedy no i na koniec moze(MOZE!!) wygraja z Kostaryka jak ani my ani oni juz nie beda o nic walczyc.

ludzie w ****u jada specjalnie zeby obejrzec Polakow a tu ...

Moga sie pakowac, bye bye
...
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
jak dla mnie to dramat,
pozaostaj wierzyc ze bedzie lepeij, jezeli nie wygramy to praktycznie nei ma szans na wyjscie z grupy